Подписка на журнал
11111111111111111111

Ігор Мосійчук: У мене на поруках перебуває 30 осіб


Якщо людина втікає від правосуддя, то та особа, яка брала її на поруки, повинна виплатити 54 мінімальні заробітні плати.

11111111111111111111Про це заявив народний депутат України Ігор Мосійчук в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK.


«Грошима будуть відповідати поручителі, кожен з них на вимогу буде змушений заплатити 54 мінімальних заробітних плати. Але якщо говорити про екс-голову комітету парламенту з питань паливно-енергетичного комплексу, екс-нардепа Миколу Мартиненка, який підозрюється у скоєнні економічних злочинів, через які ДП «СхідГЗК» завдано збитків на суму 17,28 млн доларів, то можна говорити про те, що особисто я вважаю і мій колега Ігор Попов, що запобіжний захід Мартиненку було обрано адекватно», – прокоментував народний депутат України Ігор Мосійчук. На питання ведучої, чи взагалі в Україні адекватно відповідають люди, які беруть підозрюваних на поруки, Ігор Мосійчук відповів, що сам має на своїй відповідальності 30 осіб.


«У мене на поруках на сьогоднішній день перебуває 30 осіб. Переважно це воїни, добровольці, учасники нашої національно-визвольної війни і частково громадські активісти і жоден не втік, усі з’являються на судові засідання. Якщо людина втікає від правосуддя, то та особа, яка брала її на поруки, повинна виплатити 54 мінімальні заробітні плати», – зазначив Мосійчук. На, що ведуча зауважила, що це замала сума для того, щоб поручителі за щось переживали і більш відповідально підходили до цього питання.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *