Подписка на журнал
111111111111111111

Ігор Мосійчук: Ні один інвестор не прийде в країну, де за ніч можуть змінити власника


В будь-якій країні, яка хоче бути демократичною і правовою – право власності має стати пріоритетним, коли так станеться, тоді можна говорити про розвиток і підприємництво.

111111111111111111Про це заявив народний депутат України Ігор Мосійчук в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK. «Я добре знаю ситуацію щодо комісії при Мінюсті і разом з Віктором Галасюком як головою Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, мій колега по фракції, підготував уже законопроект, щоб позбавити права цю комісію переписувати право власності за одну ніч», – розповів народний депутат України Ігор Мосійчук. Також він зазначив, що комісія при Мінюсті зараз може скасувати навіть рішення суду.


«Це комісія, до якої звертаються громадяни чи юридичні особи, які кажуть, що наше право власності порушене. Але я вважаю, що така комісія могла б зупинити рух в реєстрі зміни права власності до рішення суду, але зараз відбувається те, що ця комісія може скасувати рішення суду, змінити власника навіть за один день», – додав Мосійчук. В будь-якій країні, яка хоче бути демократичною і правовою – право власності має стати «священною коровою», коли так станеться, тоді можна говорити про розвиток і підприємництво. «Я маю безліч прикладів рейдерських захоплень за допомогою цієї комісії. Тому нами ініційований цей закон, ми хочемо зупинити, ми хочемо продемонструвати світу нашу позицію. Тому що ні один інвестор не прийде в країну, де за ніч можуть змінити власника», – сказав народний депутат України Ігор Мосійчук.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *