Подписка на журнал
1111111111111

Ігор Гужва: Плівки Онищенка вказують на те, що центром корупції в Україні є Порошенко


Видання, яке має доступ до плівок Онищенка, може сміливо сказати про те, що центром корупції в Україні є голова держави.

1111111111111

Про це розповів журналіст Ігор Гужва в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:10 – 20:00) на телеканалі ZIK. «У мене люди дуже часто питають, чим ви відрізняється «Страна.UA» від інших ЗМІ, які теж пишуть про корупцію та різноманітні махінації і т.д. Тоді я кажу про те, що є таке поняття як «плівки Онищенка», – розповів Гужва. І додав: «Відмінність інформації, яку несуть плівки Онищенка від всього іншого у медіапросторі, де в основному пишуть про корупцію в оточенні Президента, лідерів «Народного фронту» та людей, які там сидять на потоках. І саме на них фокусується увага громадськості про те, що вони є корупціонерами». Плівки ж Онищенка окреслюють зовсім іншу схему. «Ті люди, про яких ми говоримо – це лише функція, а центр корупції – це голова держави, який керує цією схемою. Саме це і відрізняє дану інформацію від всього того, що було в медіапросторі», – додав він.


Нагадуємо: 22 червня 2017 року разом зі своїм помічником були затримані співробітниками поліції і прокуратури при отриманні 10 тис. доларів за нерозміщення на сайті компромату на депутата від Радикальної партії Дмитра Лінька, який повідомив про шантаж в поліцію 31 березня. За версією журналіста, це йому безуспішно пропонували гроші за зняття матеріалів про «Радикальної партії». Адвокатом Гужви стала колишній міністр юстиції і помічник Віктора Януковича Олена Лукаш.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *