Подписка на журнал
111111111111111111

Холодницький відповів на звинувачення Розенблата і Полякова


Ми покажемо доказову базу щодо справи у суді. Якщо йдеться про провокування дачі хабарі, то там мають бути суб’єктивна і об’єктивна сторони. Зараз буде дуже багато заяв про провокації, дискредитації. Згадайте, коли тільки стало відомо про подання – тут же були заяви про політичне замовлення. Думаю, ми ще багато чого нового про себе дізнаємось.

111111111111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) заявив Назар Холодницький, очільник спеціалізованої антикорупційної прокуратури – перший заступник генпрокурора, коментуючи подання на нардепів Полякова і Розенблата.  Ведуча нагадала, що подейкують, мовляв йдеться про «кришування» незаконного видобутку бурштину в Житомирській області. У відповідь пан Холодницький подякував Генпрокуророві Луценку за оперативний розгляд усіх чотирьох подань. «Очікуємо засідання регламентного комітету Верховної Ради – там зможемо відповісти на всі запитання, зокрема тих осіб, від яких залежить доля подання на нардепів», – пообіцяв очільник САП.


На уточнення ведучої, чи пов’язані подання з поїздкою Президента до США і намаганням продемонструвати боротьбу з корупцією пан Холодницький відповів, що не може підтвердити цього. «Думаю, що подання не мають стосунку до поїздки Президента у США. Ми просто робимо свою роботу і настав той час, коли ми були готові вийти з цими поданнями», – підсумував Холодницький.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *