Подписка на журнал
19260287_980x1200_0

Халатність в країні, в якій йде війна, можна прирівнювати до диверсії, — пресс-секретарь Савченко


Об этом заявила пресс-секретарь Надежды Савченко Татьяна Проторченко в эксклюзивном комментарии «ПЛ»:

«Це однозначно диверсія. Але тепер питання: зовнішня чи внутрішня. Це мають досліджувати відповідні органи. Чи мають бути покарані? На будь-якому приватному чи державному підприємстві існує певна система покарань і мотивацій. Якщо трапляється ситуація, вона не береться нізвідки. Відповідно, якимось чином це все відбувалося, не прораховувалися наслідки. Або це халатність, або безвідповідальність, або цілеспрямована дія — це треба з’ясувати. Відповідальність мають нести керівники відповідних структур. Тому що в усьому світі, коли трапляється не просто така шалена подія, а й гучний скандал, політики, державні службовці йдуть у відставку. У нас чомусь за останні три роки — ні винних, ні покараних. Якогось АТОшника саджають навіть без права перебувати на волі під час слідства. А якщо мова про колишнє керівництво, то ми бачимо по справі Насірова й Єфремова, дії жодного обвинувачуваного не доводили до кінця. Ця ситуація нам покаже, що така «справедливість» і в Україні можлива», — зявляет Татьяна.

Она также добавила:

«Халатність в країні, в якій йде війна, можна однозначно прирівнювати до диверсії. Це ціла величезна система органів і людей, які співпрацюють. Одна людина не може спричинити таку страшну трагедію. Це або безвідповідальність всієї системи, або цілеспрямована дія конкретних людей. В будь-якому випадку, це диверсія».


Напомним, в ночь на 23 марта на военном складе в городе Балаклея произошел пожар, повлекший детонацию боеприпасов. Сейчас открыто два уголовных производства по инциденту — по статьям «диверсия» и «халатность» — которые объединили в одно.

Министр обороны Украины Степан Полторак сообщил, что взрыв на военных складах под Харьковом мог произойти из-за подрыва с беспилотника.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *