Подписка на журнал
11111111111111111

Гужва про нардепа Лінька: Його використали для фабрикування справи проти мене


В афері із фабрикування справи проти журналіста Ігоря Гужви нардеп Дмитро Лінько був використаний як технічний персонаж, завданням якого було дати свідчення проти журналіста.

11111111111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив сам Ігор Гужва. Нагадаємо, 22 червня у редакції видання «Страна.ua» провели обшук. Після обшуку головреда Ігоря Гужву забрали до СІЗО. Генпрокуратура заявила, що Ігор Гужва вимагав та отримав 10 тисяч доларів за нерозміщення компрометуючих матеріалів на народного депутата від Радикальної партії Дмитра Лінька. Гість програми розповів, що до нині із народним обранцем так і не познайомився.


«Я у нього, звичайно, не вимагав грошей, – запевнив Ігор Гужва. – Лінько у всій цій афері із фабрикування справи проти мене був використаний як певний технічний персонаж, завдання якого полягало у тому, щоб дати покази, що я начебто особисто йому дзвонив по телефону… Уявляєте, я дзвоню Ліньку? По відкритому зв’язку і говорю: Лінько, у мене на тебе є компромат, 20 тисяч доларів – інакше я його опублікую». Гостя програми також здивувало те, що нардеп Лінько, не знаючи Ігоря Гужву особисто, упізнав його голос. Ігор Гужва розповів, звідки взялася досить значна сума – 544 тисячі гривень – на внесення застави за нього.


«Їх внесла моя заступниця Світлана Крюкова. Фінансовий моніторинг перевіряє джерело походження грошей. Якщо у нього не виникло питань, отже, ті кошти, які внесла Світлана, підтверджені її податковою декларацією», – розповів гість програми. Ігор Гужва додав, що зі Світланою Крюковою знайомий із 2013 року. «Вона працювала на керівних посадах у журналі «Вісті. Репортер». Потім вона – мій заступник. До того вона тривалий час працювала журналістом», – деталізував Ігор Гужва.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *