Подписка на журнал
публичные люди

Гройсман: в Украине открылось 56 новых заводов


Начиная с 2015 года в Украине открылось 56 новых заводов, а еще 24 находятся на стадии строительства. Об этом заявил премьер-министр Владимир Гройсман на своей странице в соцсети

Capture

Економічне відновлення, про ознаки якого я сьогодні говорю, — це не просто статистика. 4,7% зростання ВВП у IV кварталі — це також завдяки тому, що оживають існуючі підприємства і створюються нові; це нові робочі місця, розвиток бізнесу.

Цифри та факти говорять про те, що цей процес розпочався. У мережі з’явилась карта підприємств, які запрацювали в Україні за останні 2 роки, незважаючи на усі складнощі, які ми переживаємо. 56 нових заводів відкрилось в Україні починаючи з 2015 року, а ще 24 перебувають на стадії будівництва.

Мав честь побувати на деяких з них за останній час, говорити з людьми, які отримали нову роботу. Наведу приклади того, що вже зроблено нашим Урядом, щоб таких людей стало більше:

— спільна робота з нашим бізнес-омбудсменом і новоствореним офісом підтримки інвестицій щодо захисту бізнесу від «наїздів» контролюючих органів
— скасування декількасот застарілих і зайвих регуляцій
— відкриття рівного доступу до державних замовлень завдяки повному переводу усіх держзакупівель на систему ProZorro

У 2017 році ми ще більше інтенсифікуємо ці зусилля, щоб людей які мають хорошу роботу і вищі зарплати ставало більше!

 

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *