Подписка на журнал

Гришко заявил, что не пел в оккупированном Крыму: Это грязная клевета


Всемирно известный украинский тенор, народный артист Украины Владимир Гришко рассказал, почему считает неправильными и недопустимыми выступления в оккупированном Крыму и в России в нынешних обстоятельствах, кто и зачем распространяет слухи о его поездки в аннексированный Крым.

«Я не співав у Криму після його анексії. До 2012 року, справді, у мене було чимало гастролей у Криму, тобто ще до його анексії. Але після конфлікту я ніколи не співав у Росії і не планую цього робити в майбутньому. Про це я неодноразово заявляв і збираюся надалі дотримуватися цієї позиції, доки Крим знову не стане частиною України.

Я переконаний, що це — спланована ганебна акція проти мого імені. Культура — це безпека України і її потужна зброя. Комусь конче необхідно, а саме ворогам України, травити представників української культури і всіляко намагатися змусити їх відповісти на ці провокації і поповнити лави «п’ятої колони». Я переконаний, що на ці наклепи та бруд я не піддамся. А захищати честь свого імені буду у суді, також буду звертатися до міжнародної правової підтримки.

«Друзі» зараз радять мені позбутися звання Народного артиста України, навіть позбутися громадянства України: мовляв, якщо мені не дають співати українські пісні в Україні, на їхню думку, я отримаю легко будь-який закордонний паспорт. Хочу запевнити українське суспільство: на подібні пропозиції «друзів» я ніколи не пристану, бо вважаю, що це проявами ворогів української нації. Я є, був і буду громадянином України і буду всіляко захищати свою честь, а також честь і гідність всього українського народу», — сказал Гришко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram • Публикации по теме

  Новости от партнеров

  1 комментарий

  1. Neon
   15.03.2016

   »…буду всіляко захищати свою честь, а також честь і гідність всього українського народу.»
   Хай Бог милує від такого ‘защитнічка’…

   Ответить

  Оставить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *