Подписка на журнал
717025

Голуб: ТСК буде розслідувати офшорні справи Порошенка


В інтерв’ю для ПЛ народний депутат Владислав Голуб розповів про основи діяльності ТСК.

717025

«Враховуючи те, що я за освітою юрист і все життя пропрацював в юридичних компаніях, займаючись корпоративним правом, я хотів би подякувати фракції БПП, яка оцінила мої знання і досвід для того, щоб об’єктивно дослідити це нагальне питання. Для мене важливо, щоб Тимчасова слідча комісія (ТСК ) не була політичною. Для себе я бачу це як юридичну роботу. Але поки щоТСК ще не створена. Поки що взагалі не зрозуміло предмет її діяльності», — розповів Голуб.

«Питання про делегування до ТСК Сергія Лещенка розглядалося на засіданні фракції, але я, на жаль, на цьому засіданні не був, бо перебував у відрядженні, але наскільки я проінформований, що будь-який народний депутат міг висувати ту чи іншу кандидатуру, а надалі було рейтингове голосування. Які мотиви були у кожного депутата і чому не пройшов Лещенко  я не знаю. Було 9 кандидатів, які хотіли стати делегатами до ТСК,  із них було обрано 5», — сказав народний депутат.

«Для мене важлива не політична складова, а юридична — напрацювання законопроектів для того, щоб змінити податкову систему України. Ми будемо аполітизовано займатися офшорними справами Петра Порошенка, це стовідсотково…», — — повідомив Владислав Голуб.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *