Подписка на журнал
1111111111111

Геращенко пояснив, коли Клюєв і Онищенко перестануть бути нардепами


Допоки не буде рішення суду, яке вступить в силу, де йтиметься, що Сергій Клюєв чи Олександр Онищенко винуваті, вони не будуть позбавлені депутатського мандату.

1111111111111

Про таке заявив Антон Геращенко, депутат Верховної Ради, в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) у відповідь на запитання про те, коли статусу нардепів позбудуться одіозні політики, які втекли з України. За словами нардепа, для того, щоб із сайту Верховної Ради не посміхалися Сергій Клюєв і Олександр Онищенко, прийнято закон про заочне судочинство. «Я був автором однієї з перших редакцій. Прийнято його у травні минулого року. Минулого тижня ми його поліпшили. Тепер ми дали можливість ГПУ пред’являти заочне обвинувачення Клюєву, Онищенку та іншим тим, хто переховується від правосуддя», – повідомив Геращенко.


Нардеп нагадав, що обоє не ходять в Раду, проте донедавна їм навіть нараховували зарплату – допоки спікер Андрій Парубій не припинив нарахування.  «І ось за цим законом, якщо суд ухвалить рішення, що Клюєв і Онищенко будуть визнані винуватими, і буде, як мінімум, дві інстанції, на що потрібно теж час, тоді вони втратять статус народного депутата», – висловився Антон Геращенко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *