Подписка на журнал
miheil-saakashvili-2

До свиданья, наш ласковый Мишка. Депутати про від’їзд Саакашвілі


Очільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі нещодавно заявив про свій від’їзд до Грузії, де вже 8 жовтня відбудуться парламентські вибори. Заява була зроблена в Нью-Йорку, де Саакашвілі зустрівся з представниками партії «Єдиний національний рух».  За словами губернатора, він їде в Грузію захищати результатів виборів.

miheil-saakashvili-2

В ексклюзивних коментарях журналістці видання»Публичные люди» народні депутати висловили свої сподівання щодо того, де робота Саакашвілі принесе більше користі.

Народний депутат Володимир Ар’єв:

«Я вважаю Саакашвілі талановитим політиком і активним діячем і не мені судити, де йому краще працювати. Однак, думаю, він як патріот своєї країни, Грузії, при нагоді повернеться додому. Саакашвілі дуже любить Україну, але серце його в Грузії, тому логічно, що він хоче повернутися туди».

Народний депутат Борислав Береза

«Саакашвили как опытный политик рассматривает для себя более благоприятные условия для работы. Возможно, он видит, что он не смог самореализоваться в Украине и планирует сделать это в Грузии. Но это не так плохо, потому что Грузию он знает лучше».

Член «Радикальної партії Олега Ляшка» Оксана Корчинська:

«В Грузії. Саакаашвілі не вдалося показати результати в Одеській області. До нього є дуже багато питань по системі охорони здоров’я. Наприклад, минулого року в Одеській області на лікування онкохворих дітей було виділено 3 млн гривень, а цього року — нічого. Якщо губернатор області не може попіклуватися про хворих, то й до здорових людей діло не дійде».

Народний депутат Володимир Парасюк:

«Я позитивно ставлюся до повернення Саакашвілі на батьківщину. Україні потрібен сильний і надійний партнер в Грузії. Щодо результатів його роботи в Одеській області, — про це потрібно запитувати у одеситів, я, як львів’янин, не можу цього коментувати. В Україні є багато розумних та чесних людей, які зможуть зайняти місце очільника Одеської ОДА».

 

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *