Подписка на журнал
111111111111111111

Дмитро Лінько: Джерело фінансування сайту «Страна.ua» так і не було встановлено


Я особисто запитував у заступника головного редактора сайту «Страна.ua» Світлани Крюкової про фінансування, проте відповіді так і не отримав.111111111111111111

Про це розповів народний депутат України від Радикальної партії Дмитро Лінько, у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:10 – 19:50) на телеканалі ZIK. Нагадаємо, 22 червня у Києві затримали головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужву за підозрою в отриманні хабара у 10 тисяч доларів. Нардеп Дмитро Лінько стверджував, що Гужва шантажував його відеозаписом зустрічей з активістами. Натомість сам Гужва переконував, що хабар йому пропонував депутат за те, щоб зняти із сайту інформацію-компромат. «У інтернет-ЗМІ дуже важко проконтролювати, хто є власником, і хто фінансує сайт. Я особисто запитував у заступника головного редактора сайту Світлани Крюкової про фінансування, проте відповіді так і не отримав», – розповів Лінько.


Нардеп пояснює, що тільки перехід читачів з загального пошуковика новин ukr.net для сайту на кшталт «Страна.ua» коштує 50 тисяч доларів на місяць. «Ми розуміємо, що такі сайти не заробляють скільки коштів на рекламі. Але наразі фінансування сайту так і не встановили, тому є підозри щодо причетності російської агентури», – зазначив нардеп. Натомість він зауважив, що потрібно розділяти справу щодо хабарництва головного редактора Гужви та приналежність сайту до прокремлівського контенту. «Не можна просто в обхід закону взяти і закрити сайт через те, що його головний редактор взяв хабар. Адже це окрема справа і особиста відповідальність Ігоря Гужви. Звісно, як громадянин і патріот своєї країни, я проти того, щоб сайт «Страна.ua» далі працював. Проте як представник влади я наполягаю на тому, щоб все було згідно закону», – прокоментував Дмитро Лінько.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *