Подписка на журнал
1111111111111111111

Данилко розповів, з чого у нього почалися «складні відносини» зі спиртним


«Ті відносини з алкоголем, які є на цей момент, мені не подобаються, проте я не можу постійно пити снодійне».

1111111111111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Андрій Данилко, шоумен, співак і композитор. Гість програми поділився, що вважає своє особисте життя чи побут якимось неправильним. Андрій Данилко каже, що часто згадує один момент з дитинства, який є його улюбленим періодом, коли він виходив за територію піонерського табору і піднімався на спортивну драбину біля старої школи, дивився на захід сонця, і йому здавалося, що там – море. «Мені наче хтось казав, що тебе там чекають. Мені здавалося, що дім – там», – пригадав Андрій Данилко та додав, що і нині йому здається те саме.


Іще один спогад шоумена пов’язаний із ЦУМом у центрі Києва. Як розповів Андрій Данилко, колись він дивився на будівлі на Хрещатику і навіть уявити собі не міг, як там живуть люди. Нині ж, коли сам оселився у одному з тих будинків, має за звичку знімкувати приміщення ЦУМу у різний час доби. Такий вигляд з вікна, каже Данилко, його заспокоює. Гість програми також відверто розповів про «складні стосунки» із самим собою. «У мене були абсолютно нормальні відносини з алкоголем, як і у всіх. Проте коли почали писати, особливо у програмах НТВ «Стакан для «зірки» тощо, де ми фігурували, у мене реально почалися з цим проблеми. Тобто ті відносини з алкоголем, які у мене є на цей момент, мені теж не подобаються. Але знову ж таки, я не можу постійно пити снодійне. Мені потрібно якось скидати… Мені потрібна пауза. Я не соромлюся цього», – визнав Андрій Данилко.


Гість програми розповів, що велику підтримку має від свого доброго друга – актриси Інни Білоконь.  Що ж до того, як шоумен обирає людей, з якими він працює, Андрій Данилко пояснив, що керується виключно людським фактором. Тобто коли людина йому говорить, мовляв. Вибачте, це не моє питання, бо мені за це не платять, артист з такими не працюватиме.  «Те ж і на сцені: нехай людина не настільки талановита – навчимо! Але мені важливий людський фактор», – сказав Андрій Данилко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *