Подписка на журнал
1111111111111

Дані тисяч військових та співробітників розвідслужб США потрапили в інтернет


У вільний доступ потрапили домашні адреси, номери телефонів і електронні поштові адреси

1111111111111

«Тисячі файлів, що містять особисту інформацію військовослужбовців США, потрапили у вільний доступ в інтернеті» —  повідомило «The Hill»,  — «Інцидент стався через некоректно налаштований сервер «Amazon». Йдеться про файли з особистими даними військовослужбовців, співробітників розвідслужб, поліції і працівників ООН на Близькому Сході. У вільний доступ потрапили домашні адреси, номери телефонів і електронні поштові адреси. За словами фахівця з питань безпеки фірми «Upguard» Кріса Вікері, дані містилися в резюме і заявах про прийом на роботу в приватну охоронну компанію «TigerSwan» за період із 2009 року по сьогодні».


Доступ до особистих даних був можливий через неправильні налаштування безпеки. Помилка в роботі сервера була знайдена ще в липні, проте до кінця серпня проблему так і не вдалося вирішити через плутанину з тим, звідки саме були взяті резюме військовослужбовців.


Нагадуємо: у США через помилку співробітника компанії, яка розробляла програмне забезпечення для виборів у країні, відбувся витік особистих даних 1,8 млн виборців.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *