Подписка на журнал
1111111111

Борислав Береза назвав причину відставки Ігоря Гриніва


Він дуже втомився. Він відчував дискомфорт на цій позиції. Це з наших приватних розмов. Він, швидше, сірий кардинал, ніж публічна фігура. Тому він із задоволенням здихався цієї посади.

1111111111Про це заявив Борислав Береза, народний депутат, в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK), коментуючи зміни у фракції БПП – обрання головою фракції замість Ігоря Гриніва Артура Герасимова і призначення Ірини Луценко представником Президента у ВР. Борислав Береза охарактеризував Артура Герасимова, нового голову фракції БПП у Верховній Раді. «Це людина, яка збирає голоси за законопроекти Президента. Це людина, яка вміє домовлятися з різними групами і фракціями. Людина авторитетна, яка має як довір’я Президента, так і повагу в парламенті. Відповідно, людина, яка може тримати фракцію під контролем і організовувати голосування всередині фракції», – констатував Береза.


Водночас народний депутат прокоментував і призначення Ірини Луценко – дружини Генпрокурора Юрія Луценка. «Є довіра до неї, є довіра до Луценка. Сьогодні вже пожартували, що Ірина презентує не тільки Президента у Раді, але й Генпрокуратуру у Раді. Тому тут тандем», – підсумував Борислав Береза.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *