Подписка на журнал
111111111111111

Борис Тодуров: Із закупівлями медикаментів нічого не змінилось


Те, що мало бути закуплено за нашою програмою боротьби з серцево-судинними захворюваннями за 2016-й рік – придбана тільки одна стрептокіназа. І це не кажучи про 2017-й. Тобто 360 з лишком мільйонів виділено, а полиці кардіохірургій порожні. Та ситуація, яка була станом на новий рік, є і до тепер. Майже нічого не змінилося.

111111111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) розповів Борис Тодуров, професор, доктор медичних наук, коментуючи проблему із закупівлею ліків і вакцин для медичних закладів. Гість програми зауважив, що з 2016 року не було закуплено майже нічого за програмами того року. Всі закупівлі розпочались наприкінці грудня – на початку січня.


«Нас запевняють, що уже незабаром нарешті мають розпочатися поставки. Але ці обіцянки ми чуємо давно. За 2017 рік взагалі нічого не питали, що ми хочемо для закупівель, ніяких робочих груп не створювали. Тому я і не знаю, як планувати 2017-й», – зауважив пан Тодуров. За три роки планомірно, за словами відомого медика-кардіохірурга, зменшували фінансування на академічні інститути. «А це еліта української медицини, люди, які вміють написати докторську дисертацію, статтю англійською мовою, підвести статистику, зробити епідеміологію з якихось захворювань – аналізують і можуть авторитетно говорити про медицину.


Їм врізали за останні два роки зарплату в кілька разів, а цього року не дали грошей повноцінно на комунальні послуги. Тому це планомірне банкрутство елітних медичних інститутів і наукового сегменту», – обурився гість передачі.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *