Подписка на журнал
111111111111111

Богословська: Влада не погодиться легалізувати видобуток бурштину, бо ділки втратять надприбутки


Незаконний видобуток бурштину на Рівненщині лише демонструє неспроможність влади вирішувати важливі питання.

111111111111111

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) розповіла народний депутат України III, VI, VII скликання Інна Богословська.

Ринок сонячного каменю оцінюють у сім мільярдів на рік. Це величезні кошти, які недоотримує наш бюджет. Однак влада не наважиться легалізувати добування бурштину, адже ті, хто прикриває цей бізнес, втрать свої надприбутки. Події на Рівненщині із незаконним видобутком бурштину демонструють класичний приклад, на скільки влада неспроможна вирішувати важливі питання. Їх лише відкладають у довгий ящик.

«Ринок бурштину оцінюється у сім мільярдів на рік. Це величезна частина грошей, які не потрапляють у бюджет України. Це абсолютно криміналізований ринок, який увесь час співпрацював із СБУ, поліцією та прокуратурою», –  наголосила Богословська. — Зараз ситуація така ж. Адже змінюються особистості, а не система. Парламент, який мав би після минулорічного скандалу, із масовими протистояннями між добувачами бурштину і правоохоноцями, зробити відповідні висновки, не працював у цьому напрямку.  Усе це «кришується» правоохоронними органами. Не буває такого, що бандити так себе поводять, не маючи прикриття у правоохоронних органах. Тож сьогодні добувачі каменю знову перекрили рух і вимагають від влади прийняти закон, який би легалізував їхню діяльність. І це вже просять люди. А українці дуже рідко вимагають щось легалізовувати».

Та, на думку Богословської, ніхто на таке не погодиться, адже цей бізнес роками давав мільярдні прибутки тим, хто його прикриває.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *