Подписка на журнал
11111111111111111111111111111

Богословська: Порошенко змушений буде піти на умови суспільства


11111111111111111111111111111

Головний страх для бізнесмена – це втрата майна. Прийде час, коли Порошенко зрозуміє, що до підпалу його магазинів по всій країні залишатимуться лічені дні. Саме тоді він відступить та піде на умови суспільства. Таку думку висловила екс-нардеп Інна Богословська в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK. «Сьогодні в Україні зруйнована система влади і держави, і, що більш важливо, не побудована нова. Натомість замість цього працюють горизонтальні «договорняки» між впливовими та найбагатшими людьми, а кожен, хто приходить до політики, повинен заробляти гроші на наступні вибори», – вважає Інна Богословська.

Натомість Президент країни, на думку Богословської, постійно відкладає вирішення усіх болючих питань та закриває на них очі. «Петро Порошенко не може сьогодні йти на дострокові президентські вибори. Оскільки за останніми соціологічними дослідженнями він програє у другому турі будь-кому. Таким чином в Україні зберігається небезпека диктатури, але вона не можлива апріорі. У нашій країні як ментально, так і політично ще ніколи не було власної диктатури, адже українське суспільство, у такому випадку, скине буд-кого з верхівки. До того ж, чинний парламент також не посміє узгодити узурпацію влади Президента, оскільки боятиметься понести за це відповідальність, яка у будь-якому випадку настане», – вважає екс-нардеп. Сам же Президент, додає політик, не зможе собі привласнити всі повноваження, адже він не матиме інструментів для цього. До того ж, головною слабкістю для Порошенка залишається його бізнес.

«Порошенко не став Президентом країни, а залишився бізнесменом, і буде таким надалі. Головний страх бізнесмена – це втрата майна. Тому саме втрата бізнесу для Петра Порошенка є головною пересторогою, яка стримує його від диктатури та узурпації влади. Прийде час, коли він зрозуміє, що до підпалу магазинів по всій країні залишатимуться лічені дні. Саме тоді він відступить і піде на умови суспільства», – прогнозує Інна Богословська.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *