Подписка на журнал
11111111111111111

Бездомний, який помагав пораненим після теракту у Манчестері, став героєм соцмереж


Бездомний Стівен Джонс, який знаходився поруч із Манчестер-ареною під час теракту 22 травня, допомагав пораненим покинути місце події.

11111111111111111

Він став героєм соцмереж. В інтерв’ю CNN Джонс розповів про події жахливого вечора: «Спочатку був хлопок, я подумав, що це якийсь феєрверк, а потім стався великий вибух. Я просто відчув вибухову хвилю, а потім всі почали кричати і бігти. Ми з товаришем встали і почали тікати. Ми зрозуміли, що сталося, ми побігли назад, там усі жінки і діти виходили в крові. Я бачив травми, які були завдані цвяхами.  Ми люди, у нас теж є серце, у нас ще є інстинкт допомогти людям, які потребують допомоги, і це те, що ми зробили. І це очевидно, коли ми побачили дітей, в крові, що виймали цвяхи з рук та інших частин тіла. Там  були діти, багато дітей в крові, вони плакали і кричали. Якщо б я не допоміг, я б не зміг жити з самим собою, якби пішов і кинув цих дітей».


Городяни в соціальних мережах  Джонса назвали героєм, а одна жінка навіть відкрила для нього рахунок на благодійному сайті.


Нагадуємо:  22 травня під час концерту співачки Аріани Гранде на стадіоні Манчестер Арена прогримів вибух. На стадіоні відбулися два вибухи, в яких використовувалися начинені цвяхами бомби.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *