Подписка на журнал
11111111111111111

Береза: Для усіх реформ в Україні треба півроку роботи і два тижні голосувань


У ЄС кажуть: аби провести всі законодавчі реформи в Україні, потрібно півроку системної роботи і два тижні голосувань. До цього часу минуло три роки – і досі ніякого результату.

11111111111111111Про це заявив Борислав Береза, народний депутат, в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK). Народний депутат розкритикував затримку із реформами в Україні на прикладі занепаду слідства в Генпрокуратурі. «Інститут слідства руйнувався системно протягом 10-12 років. Ми говоримо про результати системного нищення», – зауважує нардеп. Борислав Береза пригадав, що мав розмову із посадовцями Генпрокуратури. «Спитав, чи розуміють вони, що чергове кримінальне провадження у суді просто розсиплеться. І фраза, яку почув у відповідь, як насторожила, так і шокувала: «Так, інститут слідства в ГПУ фактично цілком знищений». І його треба або відроджувати, або забрати цю функцію», – вважає позафракційний народний депутат.


Відтак обранець зауважив, що українська влада затягує внесення необхідних законодавчих змін. «Я не розумію, чому Венеційська комісія рекомендувала внесення змін, а їх у нас досі затягують. Кому це вигідно? Тим більш у ПАРЄ нам нагадують, що ми брали на себе обов’язки внести ці зміни», – наголошує Береза. «Це не важко – засідає робоча група з тих людей, які розробляли закон. Довести до розуму, і внести в зал – не важко. Але проблема – ніхто не хоче цим займатися», – дивується депутат.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *