Підписка на журнал
1111111111

Арсен Аваков: Нацгвардія має бути готова взяти під контроль ситуацію на Донбасі в рамках деокупації


Нацгвардія має бути готова взяти під контроль ситуацію на тимчасово окупованих територіях в рамках мирного плану деокупації.

1111111111

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив під час військової ради Національної гвардії: «Гвардія, як і інші правоохоронні органи, завжди будуть поза політикою. Її завдання охороняти права і свободи громадян, забезпечувати публічний порядок та припиняти незаконну діяльність. Вони також повинні бути готові взяти під контроль ситуацію на тимчасово окупованих територіях в рамках мирного плану деокупації».


Присутній на військовій раді перший заступник міністра Сергій Яровий наголосив: «Силами Національної гвардії забезпечили безпеку близько 80 тисяч заходів. Завдяки зусиллям і злагодженій роботі нацгвардійців, Україна провела 80 тисяч заходів міжнародного і державного рівнів. Всі вони пройшли дуже вдало. Існують й проблеми, проте, не потрібно на них закривати очі, а необхідно вчитися на кожній помилці.  Ми маємо деякі проблеми і прорахунки. І ми повинні враховувати кожну помилку і вчитися на ній. Треба приймати рішення оперативно, на місцях і не боятися брати на себе відповідальність. А також керівник повинен взаємодіяти зі своїми підлеглими, щоб забезпечувати порядок не лише на вулиці, але і в колективі».

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *