Подписка на журнал
11111111111111111

Антон Геращенко: Правоохоронець, що першим стріляв в Княжичах, залишився живим


Працівники поліції перед тим, як почати стріляти, мали б сказати «стій, поліція, кинь зброю і так далі». Один із працівників поліції цього не зробив, почав стріляти першим.

11111111111111111

Про таке заявив Антон Геращенко, депутат Верховної Ради, радник міністра внутрішніх справ в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30 – 20:30 на телеканалі ZIK) у відповідь на запитання про нечистих на руку правоохоронців, які спричинили конфлікт зі страшною стріляниною в Княжичах. Народний депутат відзначив, що для того, щоб судити про те, що відбувалося в Княжичах, замало прочитати  пости блогерів. «Я вникав у це питання. Краще за мене знайомий зі справою слідчий, прокурори. Я ж можу сказати, що там був ряд системних помилок, зокрема людський фактор», – зауважив радник міністра внутрішніх справ.


Геращенко заявив, що йдеться про різні ситуації, зокрема те, коли правоохоронець мав би вигукнути про те, що стрілятиме, попередити про це, проте у Княжичах цього чомусь не зробив і відкрив стрілянину першим. «Можу сказати, що цей працівник поліції залишився живим. І я думаю, що він має понести покарання», – висловив переконання радник Авакова. Також нардеп Геращенко пообіцяв, що у справі стрілянини в Княжичах обов’язково будуть вироки.


Нагадуємо: внаслідок перестрілки уночі на 4 грудня в селищі Княжичі Броварського району (Київщина) загинули п’ятеро правоохоронців двох різних підрозділів, які виїхали на виклик. За попередньою інформацією, стрілянина трапилась між групою карного розшуку та бійцями спецпідрозділу КОРД.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *