Подписка на журнал
11111111111111111

Антон Геращенко: Оксана Сироїд – це спікер «Самопомочі», а не Верховної Ради


Оксана Сироїд, яка є представником партії «Самопоміч», розуміла, що правоохоронці, які прийшли до Верховної Ради, почнуть говорити про незручний для її фракції випадок, а зокрема, про поведінку депутата Володимира Парасюка в зоні АТО.

11111111111111111

Саме тому вона не поставила питання на голосування та боягузливо закрила засідання ВР. Таку думку висловив народний депутат України Антон Геращенко в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK. «Коли ці співробітники поліції приїхали до Києва, щоб надати керівництву показання з приводу інциденту в зоні АТО з нардепом Парасюком, я привів цих людей до Верховної Ради. Вони поспілкувалися з керівниками фракцій БПП, «Народного фронту» та «Радикальної партії», після чого було прийнято рішення, що вони мають донести свою позицію до решти депутатів», – розповідає Геращенко.


«Народний фронт» вимагали від віце-спікера парламенту Оксани Сироїд дати можливість поліцейським виступити. Згідно регламенту, вона мала б поставити питання на голосування, проте передчасно закрила засідання.  «Однак Сироїд, яка є представником партії «Самопоміч», розуміла, що розмова піде про незручний для її фракції випадок, зокрема про поведінку депутата Володимира Парасюка. Однак віце-спікер свідомо не хотіла поставити відповідне питання про виступ правоохоронців на голосування. Якби Сироїд була спікером Верховної Ради, а не спікером фракції «Самопоміч», то мала б не боягузливо втікати, а дати людям можливість виступити», – наголосив Антон Геращенко. Натомість сьогодні, додає нардеп, замість того, щоб обговорювати неприпустиму поведінку депутата Парасюка в зоні АТО, важлива тема прикривається порушенням регламенту.


Нагадуємо: народний депутат України Володимир Парасюк на чолі групи із 60-70 осіб проїздив біля міста Слов’янськ, де його на блокпосту зупинили правоохоронці. На вимогу надати документи та дозволити оглянути авто, нардеп почав застосовувати фізичну силу до правоохоронців та нецензурно висловлюватися.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *