Подписка на журнал
1111111111111111111

Анатолій Гриценко про санкції і візовий режим з РФ: Хто не хоче цього, придумує довготривалі процедури


Якщо б Президент України Петро Порошенко хотів зараз ввести візовий режим із Російською Федерацією, він би не вигадував довготривалих процедур.

1111111111111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Анатолій Гриценко, міністр оборони України (2005-2007 рр.). Гість програми зауважив, що Європа, США, Канада, Японія, Австралія, Нова Зеландія ввели санкції, солідарно з Україною, проти Росії, а сама Україна – ні.


«Петро Олексійович не хотів, очевидно, бізнес там, якісь зобов’язання, переговори з Путіним постійно… І воно вийшло на рівень, коли це вже непристойно. І що тоді Петро Олексійович? Він технологічно каже: давайте закон про санкції приймемо, хоч у тих країнах, які прийняли санкції проти РФ, спеціального закону про санкції немає… Вніс Порошенко цей закон, його прийняли 12-го чи 13-го вересня 2014 року. Треба віддати належне, Кабмін наступного ж дня затвердив (а закон передбачав процедуру КМУ – РНБО – указ Президента). КМУ запропонував десь 250 юридичних осіб, 1000 з лишнім фізичних осіб – застосувати санкції. Після цього має зібратися РНБО», – каже Анатолій Гриценко.


Проте засідання Радбезу, який очолює Президент України, Порошенко не скликав кілька місяців, нагадав Анатолій Гриценко. Наступним кроком має стати підписання указу Президентом – і знову Порошенко цього не робить місяцями, тож питання «переходить» у 2015 рік, каже гість програми.


«Той, хто хоче, шукає швидкі шляхи, і Європа, коли була готова, застосувала швидко. Той, хто не хоче, придумує довготривалі процедури. Тому, якщо б Порошенко хотів зараз ввести візовий режим, у нього уряд, вперед і прямо. Не треба рвати, як мавпа газету, той законопроект. Швидко і без будь-яких проблем, вперед. Але це треба було робити у 2014-му», – заявив Анатолій Гриценко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *