Подписка на журнал
28468_2_600x400

Ахметов зупиняє два підприємства через блокаду та бої


Єнакіївський металургійний завод та об’єднання «Краснодонвугілля» зупиняють виробництво.

28468_2_600x400

Про це повідомили у прес-службі компанії СКМ. Підприємства входять до групи «Метінвест», яка входить до компанії «СКМ». Ними володіє Рінат Ахметов.

«Причиною зупинки стали бойові дії, що тривають, та блокада залізничного сполучення між контрольованою та тимчасово неконтрольованою територією України» — йдеться у повідомленні. – «З початку бойових дій у регіоні завод працював в умовах неритмічних поставок залізорудної сировини. Після того, як протестувальники заблокували рух на перегоні Ясинувата -Скотувате, ввозити сировину і вивозити продукцію стало неможливим».

На Єнакіївському метзаводі завершили підготовку до тимчасової консервації. Макіївську філію ЄМЗ зупинять 25 лютого. Через блокаду залізничного сполучення зупинився видобуток на всіх шахтах вугільного об’єднання «Краснодонвугілля».

В Україні місяць триває блокада залізничних шляхів, за якими постачається вугілля з непідконтрольних територій Донбасу. Кабмін запровадив надзвичайні заходи у сфері енергетики. У Києві кілька днів підряд пройшли акції на підтримку блокади. Учасники вимагають припинити торгівлю з самопроголошеними «ЛДНР».

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *