Підписка на журнал
advokat_cigankov-696x402

Адвоката, який представляв інтереси депутата Онищенка, визнали винним у порушенні правил адвокатської етики


Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури міста Києва розглянула дисциплінарну справу, порушену за скаргою народного депутата України від Радикальної партії Ляшка, Кириченка Олексія Миколайовича, стосовно адвоката Циганкова Андрія Ігоровича, повідомляє видання “Громадський вісник Києва”. 

У рішенні дисциплінарної палати зазначається, що в діях авоката вбачається наявність складу дисциплінарного проступку, внаслідок чого порушено правила адвокатської етики, затверджені Установчим зїздом адвокатів України 17. 10. 2012 року.

Андрія Циганкова звинувачують в тому, що він в лютому, минулого року, свідомо розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook» та розіслав за допомогою засобів поштового звязку карикатуру на адвоката Шевчука О. А., яка містила зображення фекалій, що мали пряме та опосередковане відношення до принципів адвокатури України, а також публічно ображав честь і гідність громадських активістів, та інших громадян, обзиваючи їх «Дибілами» і «Сладенькими мальчиками».

Циганков неодноразово відкрито висловлював зневагу до Шевчука О. І., публічно обзивав його «Подонком».

16805419_1298159443597953_152614824_o-576x1024

Ось що з цього приводу пише журнал «Адвокат»: «28 травня 2017 р. під час одного з історичних засідань Ради адвокатів України в Мукачеві голова Комітету з питань адвокатської етики НААУ Андрій Циганков, імовірно стомившись від тяжкої праці на благо адвокатури, вирішив дати вихід своєму таланту «живого и неординарного» (цитата з його власного коментаря), вирізавши з обкладинок журналу «Адвокат» портрети Тетяни Тиханської та Лариси Римар (на звороті), і показавши крізь утворену діру своє реальне обличчя. Не всі колеги зустріли оплесками цей перформанс, навіть нагадали ч.1 ст. 12 Правил адвокатської етики: «Всією своєю діяльністю адвокат повинен стверджувати повагу до адвокатської професії, яку він уособлює, її сутності та громадського призначення, сприяти збереженню та підвищенню поваги до неї в суспільстві».

Без имени

Закінчилась скандалом і інша справа Андрія Циганкова, де він представляв інтереси народного депутата Олександра Онищенка, який наразі переховується від українського правосуддя за кордоном.

Онищенко називав Циганкова “засланим козачком” і публічно відмовився від його послуг, погрожуючи “отриманням відповіді на все”.

Як відомо, 5 липня 2016 року в рамках розслідування корупційної схеми депутата втікача Олександра Онищенка з перепродажу газу, видобутого за договорами спільної діяльності з ПАТ “Укргазвидобування” слідчі здійснили 21 обшук, серед яких обшуки у приміщеннях та автомобілях, що належать чи використовуються адвокатом Циганковим.

Зокрема, на сайті НАБУ оприлюднені відомості, надані банком щодо IP-адрес управління системою “Клієнт-банк” п’яти підприємств з ознаками фіктивності, а саме ТОВ “Атмос Плюс”, ТОВ “Дарвей Трейд”, ТОВ “Фалком Сервіс”, ТОВ “Одін Груп Сервіс” і ТОВ “Центр Паритет”.

За даними НАБУ, усього через рахунки зазначених фіктивних підприємств у період з 13 жовтня 2014 року по 26 березня 2015 року було здійснено 134 операції на загальну суму більш ніж 198 млн. грн.

Майже половина з них (а саме 58 транзакцій) були здійснені з використанням IP-адрес, які надавались адвокату Циганкову.

Народний депутат Олександр Онищенко, не перший клієнт, що відмовився від послуг Циганкова.

1

2

3

4

56

7

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *