Подписка на журнал
11111111111111111

586 тис. громадян України не отримують пенсій і соцвиплат в зоні АТО


В ООН заявили, що понад півтора мільйонів внутрішніх переселенців в Україні, як і раніше, потерпають від обмежень.

11111111111111111

«Близько 586 тис. громадян України, які проживають в зоні конфлікту, з початку минулого року не отримують пенсій і соціальних виплат, оскільки вони не пройшли реєстрацію, запроваджену урядом країни» — повідомило управління ООН у справах біженців, — «При цьому 50 тис. людей з інвалідністю з числа внутрішніх переселенців особливо вразливі. У той же час, їм доводиться стикатися з додатковими труднощами і часто з дискримінацією.  На сході країни, в зоні конфлікту, часто порушують режим припинення вогню. 800 тис. чоловік, що проживають в районі лінії зіткнення в Луганській і Донецькій областях, побоюються за своє життя. Більше півтора мільйонів внутрішніх переселенців в Україні, як і раніше, потерпають від обмежень. Багато хто з переселенців не можуть знайти роботу і нормальне житло, а конфлікт на сході країни триває вже четвертий рік».


 ООН підкреслює обмеження на пересування мирних жителів, особливо тих, які перетинають лінію дотику. «Тільки за червень місяць через блокпости, встановлені вздовж лінії, пройшло більше мільйона чоловік. Людям доводиться вистоювати довгі черги на блокпостах при повній відсутності яких-небудь послуг. Їм ніде взяти питну воду, ні даху над головою на випадок поганої погоди і немає доступу до медичної допомоги», – говорить представник Управління Андрій Махесич.


Близько 700 шкіл в зоні конфлікту пошкоджені. В цьому році 89 шкіл відновили за підтримки УВКБ. Руйнування торкнулися і житлового фонду. Близько 10 тисяч будинків терміново потребують ремонту. Більш того, від 40 до 60 будівель поблизу лінії зіткнення отримують ушкодження щотижня.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *