Подписка на журнал
1111111111

30 позашляховиків для роботи Нацполіції в Карпатах і на Поліссі


Консультативна місія Євросоюзу в Україні передала Нацполіції 30 позашляховиків.

1111111111

«Автомобілі «Nissan Patrol» призначені для груп реагування патрульної поліції (ГРПП) в західних областях України, зокрема – у гірських районах, а також на Поліссі. Використання такого транспорту скоротить час реагування поліції на виклики людей – від моменту отримання такого виклику до прибуття поліцейських» — повідомив Департамент комунікації Національної поліції України, — «У передачі службового автотранспорту, яка відбулася сьогодні, 14 грудня, у Міністерстві внутрішніх справ України, взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, глава Консультативної місії Європейського союзу в Україні Кястутіс Ланчінскас та глава Нацполіції України Сергій Князєв».


Арсен  Аваков заявив: «Передача техніки Консультативною місією Євросоюзу стала черговим кроком підтримки українських правоохоронців з боку місії. Отримані в рамках технічної допомоги 30 автомобілів «Ніссан» передадуть для груп швидкого реагування».


Глава Місії ЄС Кястутіс Ланчінскас підкреслив, що в Україні, яка є великою державою, досить багато важкодоступних місць: «Ці автомобілі використовуватимуться там, де немає гарних доріг, для того, аби якнайшвидше доїхати до людей і надати допомогу, щоб встигнути на місце пригоди. Разом з автомобілями Місія передає 240 комп’ютерів для підрозділів, які здійснюють розслідування у кримінальних провадженнях».


Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив: «Отримані сьогодні відомством позашляховики використовуватимуться у гірських районах України, а також на Поліссі. Транспорт отримають працівники секторів реагування патрульної поліції. Також до областей передадуть і 653 одиниці закупленого у 2017 році автотранспорту. Водночас отриману від Місії ЄС комп’ютерну техніку передадуть до новостворених підрозділів детективів».

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *