Подписка на журнал
111111111111111

Олександр Грановський пояснив, чому не голосував за зняття недоторканності з нардепа Довгого


 

Що мене збентежило у справі Олеся Довгого? Що справа досить давня. Більше того, базується вона лише на показаннях свідків, тому й довести таку справу в суді буде дуже складно.

111111111111111

Про це розповів народний депутат України Олександр Грановський в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:10 – 20:50) на телеканалі ZIK. Нагадаємо, 11 липня 2017 року Верховна Рада України підтримала подання Генеральної прокуратури про зняття недоторканності з народного депутата Олеся Довгого. За підтримку подання проголосував 251 депутат. З огляду на це, ведуча програми зазначила, що Олександр Грановський не голосував за зняття недоторканності із жодного нардепа. Однак, гість програми заперечив це.


«Це неправда, адже за Мішу Добкіна я голосував «за» і в кожному випадку у мене є відповідь на це питання. По-перше, у депутата немає можливості глибоко подивитися на природу цих справ. Чинний закон в регламенті не дає такої можливості і насправді, депутат може лише поверхово оцінити наскільки справа політично вмотивована і яку роботу виконав орган досудового слідства. Що мене збентежило у справі Олеся Довгого? Що справа досить давня», – сказав Грановський. Окрім цього, гість програми зазначив, що у справі Олеся Довгого його також збентежило й те, що вся справа базується лише на показаннях свідків.


«Із обговорень, які були у залі стало зрозумілим те, що в цілому справа побудована на показаннях свідків. Насправді, це дуже складна правова кримінальна конструкція. Так, безумовно, у багатьох, або ж у деяких випадках кримінальні справи йдуть до суду на базі доказів свідків, бувають і такі справи, що окрім таких доказів більше нічого немає. Тут може бути і так, але це точно говорить про те, що довести таку справу в суді буде дуже складно. Більше того, ця справа дуже давня», – прокоментував Олександр Грановський.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *