Польша. Национальный туристический портал
Подписка на журнал
11111111111

Ющенко заявив про крах банківської системи України


Сьогодні до банкрутства приведено 88 банків. Може банкрутувати один, два, п’ять. Пригадуєте, як чотири роки тому це було в США, Італії, Іспанії, на Кіпрі. І це були важливі банки. Їх рятували – і ніхто з боку влади не доводив до банкрутства.

11111111111

Про таке заявив Віктор Ющенко, президент України (2005-2010 рр.), у програмі Hard з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30) на телеканалі ZIK на прохання ведучої проаланізувати роботу Нацбанку в часи Гонтаревої. За словами колишнього президента, у фінансовій системі України втрачено дві речі: перше – кредо, тобто довіру до неї, а друге – це системні банки. Також Віктор Ющенко розширив свою думку. «Якщо ви не довіряєте банку, у вас ніколи не буде успішного банківництва. Цього в нас не буде ще тривалий час. Це те, що ми загубили зараз. По-друге – давайте спитаємо, скільки крах банківської системи вніс лепту в обвал національної економіки? Чому соціалістичні Іспанія і Італія врятували свої банки? Бо за балансом банку – сотні тисяч людей і підприємств! Питання не в тому як врятувати банк, а як врятувати ту економіку, яка за тілом банку стоїть», – додав екс-президент.


Віктор Ющенко зауважив, що у 1993-1999 було створено одну з найнадійніших банківських систем Європи. «Ми зробити одну з успішних монетарних реформ за визначенням європейської і світової сторони, і тоді я був переконаний, що ми отримали надійну банківську систему», – констатував Ющенко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *