Подписка на журнал
54

Володимир В’ятрович: Напад на мене — справа рук «проросійських» організацій


Невідомі накинулися на директора Українського інституту національної пам’яті

54

В ексклюзивному інтерв’ю журналу-сайту «Публічні Люди» директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович повідомив:

Напад стався перед моїм публічним звітом за діяльність протягом милого року. Ті люди знали, що я буду там, знали, що я буду говорити. І з їхнього боку це була спроба якось вплинути на мене. Паралельно з нападом на мене було здійснено так звану акцію «коридор позора», коли кров’ю облили поріг офісу і залишили наліпки «Слов’янська варта».

Також В’ятрович додав:

Є така інформація, що відео нападу на мене було оприлюднено на одному з акаунтів, який пов’язаний з громадською організацією «Наждак». Потім з’явився опис  нападу на мене в блозі на «Кореспонденті». Там  було описано багато деталей, яких насправді не було. Нібито що ті, хто на мене нападали кричали «Руки геть від руських» . Насправді ніхто не кричав і всього цього не було. Я думаю, що це справа рук «проросійських» організацій.


Раніше повідомлялося, що в четвер, 16 лютого, в 13:30 невідомі напали на голову Інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича під будівлею інформаційного агентства Укрінформ.

Сам В’ятрович повідомив, що нападники не пред’явили жодних конкретних претензій, а лише мали намір вдарити його.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram

  • Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *