Подписка на журнал
1111111

У Харкові вітчим до смерті забив маленьку дівчинку


У Харкові вітчим забив 6-річну доньку, а після цього пояснив це падінням телевізора на дитину.

1111111

Про цей моторошний злочин розказали в прес-службі прокуратури Харківської області: «Вранці 16 лютого у Новобаварському районі Харкова батьки викликали «Швидку». Лікарям розказали, що на дівчинку звалився телевізор. Мовляв, перебуваючи у кімнаті, дитина випадково потягнула на себе телевізор і стався фатальний нещасний  випадок».

Втім, попередні висновки експертів назвали причиною смерті насильницькі дії. Причиною смерті не міг бути телевізор — на тілі дитини були синці кількаденної давнини.

«Уже в перші години слідства ми встановили, що причиною смерті дитини стало жорстоке побиття. Вітчим забив доньку. Свої дії він пояснив тим, що «вона погано поводилася». Увесь цей час дівчинці було зле, проте батьки не викликали лікарів та не надавали їй медичну допомогу» – повідомили у прокуратурі.

Зараз перевіряється інформація щодо систематичного вживання вітчимом наркотиків. Чоловік взагалі не працював, постійно бив співмешканку та дітей. Нелюда затримано,  прокуратура готує клопотання до суду про утримання садиста під вартою на час проведення розслідування.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *