Ekip Sport
Подписка на журнал
11111111111

Порошенко пропонує парламенту два законопроекти про реінтеграцію Донбасу


Петро Порошенко вносить до парламенту два законопроекти щодо реінтеграції Донбасу.

11111111111

Про таке заявив секретар комітету ВРУ з питань нацбезпеки й оборони Іван Вінник в кулуарах парламенту: «Буде ще один законопроект, який розглянуть у комітеті із закордонних справ. Один нацбезпековий. Інший – з питань, пов’язаних з нашими міжнародними відносинами. Але міжнародні відносини точно не про продовження особливого статусу. Це більше регламентні речі, пов’язані з правовідносинами на рівні Генеральної асамблеї ПАРЄ».


У свою чергу, член комітету з питань національної безпеки і оборони, нардеп  від «Народного фронту» Андрій Тетерук підкреслив: «Проект закону щодо відновлення суверенітету і статусу окупованих територій Донбасу буде розділений на два документи. Я думаю, що документи будуть розділені, але давайте дочекаємося поданих законопроектів. Ми не можемо всі питання закласти в один законопроект».


3 жовтня перший заступник Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що законопроект про реінтеграцію окупованих територій Донбасу і анексованого Криму, який президент України Петро Порошенко представить 4 жовтня перед парламентом, посилює дипломатичну позицію України в цих питаннях.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *