Подписка на журнал
публичные люди

Порох діє грамотно


Доброго здоров’я, друзі!

Світові інформагенства продовжують вовтузити прізвище порядком усім набридлого Трампа, але нікуди від цього не дінешся, оте “трам-пам-пам” ще довго залишатиметься основним лейтмотивом главних мірових новостєй. На цей раз американські ЗМІ обрали в якості удару новий указ Трампа про мігрантів і майстерно розкручують цю тему завдаючи по Дональду Фредовичу множество дошкульних ударів. У травлю Трампа з радістю підключилися конгресмени і не лише демократи. Даже топові республіканці й ті засудливо хитають головами та причитають ай-яй-яй.

Тєм нє менеєє, якихось реальних кроків для анулювання того міграційного указу ніхто в Конгресі не придпринімає. І це дає аналітікам підстави для страшної догадки, шо всьо воно не спроста. Американський політичний істеблішмент, відімо, вирішив провести руками непопулярного президента непопулярні, но давно назрівші заходи – хоть якийсь із того клоуна толк. А понизивши рейтинг Трампа до совершенно непрілічних показатєлів, спокойно отправить його в імпічмент, передавши стрено респектабельному Майку Пенсу. Репутація якого, нада сказать, жодним чином зараз не страждає. І це наталкує на опредєльонні размишлєнія.

Як на размишлєнія наталкує і постійна участь містера Пенса у всіх телефонних переговорах Трампа з іностранними дєятєлями, включітєльно з Хуйлом. Пенс там коло Трампа, як нянька, яка дивиться, шоб дитя чогось не бовкнуло зайвого. І шоб бути в курсі, шо воно нарозказувало. Хуйлу, наскільки можна судити, Трамп нічого не нарозказував, нічого не обіщав, но обнадьожив. А Хуйло в свою очередь добивався одного – лічної аудієнції в Трампа. На шо получив неопредєльонний ответ: “Мейбі ін зе ф’ючер”. Дальше пішли новості, шо Асаду вдруг поплохело, всі радісно закивали головами – Хуйло Асада зливає. Не ісключено, шо Хуйло готов злить кого угодно, лиш би Трамп отмінив санкції і сів із ним ділити світ. Но про санкції Трамп, якого всьо врем’я буравив гострий погляд Пенса, даже не заікався. Поетому радісні реляції Кремля про скорий вихід з-під санкцій предлагається щитать преждєвременними і науково необгрунтованими.

Тим часом головною подією, в контексті якої обговорюється в світі Україна є бої в Авдіївці, назріваюча там гуманітарна катастрофа і плани Києва по евакуації звідти населення. Дідусь свідомо абстрагується від воєнної составляющої тих подій, бо продовжую твердо триматися правила – будь-яке невдале сказане слово щодо оперативної обстановки на фронті може зашкодити нашим воїнам. Тому єслі би я навіть точно знав, що там відбувається і які причини тих подій, то від коментарів би утримувався.

Водночас, експерти січас активно міркують кому вигідніше загострення ситуації в зоні АТО саме зараз. І найбільш розумніші з них здогадуються, шо то діло рук сепаратистських обізян, які послє перемоги Трампа іспугалися, шо Путін їх покине, перестане давать гроші і оружіє. Захарченко з тривогою стежить за судьбою Асада, здогадуючись, шо з ним панькаться вообще не будуть. І шоб доказать свою нужность рішив нагадати про себе путьом обстрілу Авдіївки.

Но цим розрахункам не суждєно збуться, наші війська проявили себе з найкращого боку, а коварна київська хунта грамотно перехватила медійну ініціативу та розкручує свою інформаційну кампанію.

Тут дідові треба було б трохи похвалити Пороха, але я роблю це завжди вкрай неохоче. І поясню чому. Діло в тому, шо вокруг фігури презідєнта постійно точаться якісь мутні битви мутних персонажів, асоціюватися з якими жодній нормальній людині не хочеться. Бо помиї на Пороха радісно ллють всякі шарії й монтянихи, від блогів яких далеко смердить привокзальними сортирами. І ця обставина заважає притомним громадянам критикувати Пороха, коли він на те заслуговує. Бо тут же скажуть, шо ти ллєш воду на млин всяких сортірних блогерів. Водночас, блоги порохоботської публіки воздух в українському фейсбуці тоже не озонірують. Уровень інтелекту чи простої порядності в них нічуть не вищий, ніж у їхніх опонентів з сортирного табору. Та й засоби по суті такі ж самі. І получається, шо коли хунта заслуговує на похвалу, але ти бачиш, шо її вже хором хвалять порохоботи, то вирішуєш краще промовчати.

Але в цьому випадку дідусь відійде від свого правила вооружонного нейтралітету і зауважить, шо міжнародній спільноті Порох преподносить Авдіївку грамотно, діє точно та ефективно. Находясь в Берліні він призвав увагу мірового сообщества до ситуації в АТО, йому активно вторила і бундесфрау Меркель, що додало Авдіївці значущості. Потім Порох прервав свій візит до Німеччини (а це також завжди привертає увагу преси), одновременно приказавши дипломатам винести питання на рівень Совбеза ООН – словом робить усе, щоб питання України і надалі залишалося гарячим пунктом світового порядку денного. Можемо собі уявити, як плюється Хуйло, який би дуже хотів, шоб про Україну забули, бо згадка про неї в контексті АТО завжди нагадує міжнародній спільноті прошлі гріхи ботоксного уродца, включаючи і малазійський боїнг. Кремльовським пропагандонам остається лише верещати, шо катавасію зараз замутила хунта, котора боїться, шо про неї забудуть. Но їм світ не вірить, світ вірить хунті. Ми хунті не довіряєм, но поддержуєм. Бо врем’я воєнне і під час війни лише так і буває. Це дідусь, як сільський історик, утверждає со знанієм діла.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *